Меню
Закрити меню
Закрити

Новий Amarok

Це Amarok.
Новий пікап від Volkswagen Комерційні автомобілі.

Це Amarok.
Новий пікап від Volkswagen Комерційні автомобілі.

Новий Amarok

Це Amarok.
Новий пікап від Volkswagen Комерційні автомобілі.

Будь-які шляхи - мета

Побудований для людей, для яких автомобіль повинен бути здатним на більше, ніж просто проїхати від пункту A до пункту Б: новий Amarok - це універсальність на чотирьох колесах. Завдяки вбудованим сучасним технологіям він легко впорається з вашими викликами, оскільки під час вітру та негоди майже будь-яка ґрунтова поверхня підходить для цієї потужної робочої конячки. Його новий унікальний дизайн всюди привертає увагу. Випробуйте зараз новий Amarok - вдале поєднання комерційного автомобіля та преміум-класу від Volkswagen Комерційні автомобілі.

 

Це дизайн

Потужність, автономність і маневреність майже в будь-якій ситуації - ось що робить новий Amarok пікапом преміум-класу від Volkswagen Комерційні автомобілі. Його гени говорять про бездоріжжя, його дизайн підкреслює надзвичайні властивості універсала: дизайн екстер'єру пропонує підкреслені відмінності для кожної комплектації. Новий Amarok не залишає бажати нічого кращого: від різноманітних радіаторних решіток до оновлених стильних дуг і порогів.

Це позашляховик

Що робить новий Amarok справжнім чистокровним позашляховиком? Завдяки новій технології, більшій кількості режимів водіння, подушкам безпеки та понад системам допомоги водію - він пропонує більше можливостей для бездоріжжя, ніж його попередник. Позашляхові можливості були значно розширені: від змінених розмірів до значно більшої глибини подолання броду; особливо це стосується кузова, ходової частини, варіантів двигуна та КПП. Високі кути заїзду та з'їзду і більший дорожній просвіт забезпечують більшу прохідність автомобіля.
Більше позашляхових якостей, більше відчуття бездоріжжя - просто більше Amarok. 

Це універсальність

Чи то завантажуєте або тягнете вантажі, чи то пересуваєтесь через непрохідну місцевість. В місті або за містом, чи то на бездоріжжі. Новий Amarok пропонує чисту універсальність. Водночас новий Amarok виріс у кілька разів порівняно зі своїм попередником. Завдяки безлічі інтелектуальних функцій він ще більше готовий до інтенсивного навантаження. Наприклад, можливість буксирувати причеп вагою до 3,5 т  доступна для всіх авто з автоматичною КПП. Або вантажна платформа: вона має достатньо місця між колісними арками для європіддону, завантаженого поперек, який можна закріпити там за допомогою провушин. Це та багато іншого робить його універсальнішим комерційним автомобілем. Завдяки новим опціям комфорту, асистентам водія, подушкам безпеки та багатьом пакетам екстер'єру цей пікап так само неперевершений як під час перевезення людей, так і під час перевезення вантажів. Неважливо, в місті чи на бездоріжжі.

Від базової до преміум-комплектації: завжди Amarok!

Новий Amarok від Volkswagen Комерційні автомобілі забезпечує, щоб робота стала ще комфортнішою - принаймні в усьому, що пов'язано з мобільністю та транспортуванням. Адже в стандартній і спеціальній комплектаціях новий Amarok пропонує першокласний комфорт у поєднанні з інтелектуальною інформаційно-розважальною системою та сучасними системами допомоги водієві - у набагато більшому обсязі, ніж попередник. Відкрийте тут для себе лише деякі з численних преміум-функцій. 

Витончений комфорт

Тому що деякі дні досить важкі самі по собі: новий Amarok пропонує преміальну комплектацію, яка може зробити подорож більш приємною. Наприклад, зручні передні сидіння з електричним регулюванням у 10 напрямках1і багатофункціональне кермо4 роблять подорож комфортною. Цьому також сприяє нова 10-ступенева АКПП з електронним керуванням6, яка ефективно використовує потужність нового Amarok на дорозі.

Повністю новий дизайн від Volkswagen Комерційні автомобілі

Новий Amarok постає перед нами з потужними контурами в повністю оновленому дизайні від Volkswagen Комерційні автомобілі: коротші передній та задній звиси і більший дорожній просвіт забезпечують кращу прохідність автомобіля. Довша колісна база, порівняно з попередником, помітно підкреслює його мужність. Завдяки опціям стилізації від Volkswagen ви можете реалізувати свої власні ідеї, а також мати вибір між різноманітними способами додавання індивідуальних штрихів. На вибір пропонується вісім кольорів, що доступні для всіх моделей, а також такі декоративні елементи, як стильні дуги для моделі Amarok Life.

Мультимедійні рішення та можливості комунікації

На великому сенсорному кольоровому дисплеї ви можете керувати не лише численними функціями автомобіля, а й цифровим радіо. 

Режими водіння та системи допомоги водію

Більше режимів водіння означає більше можливостей: попередньо налаштовані режими водіння нового Amarok підтримують водіїв у кілька етапів під час складних ситуацій на бездоріжжі та за різних погодних і дорожніх умов. Підвищений комфорт водіння забезпечується різними додатковими системами допомоги, більшість з яких повністю нові в Amarok. Ви часто їздите багатосмуговими дорогами міста або автострадою? Тоді асистент зміни смуги руху дуже допоможе: за допомогою світлодіодного індикатора у відповідному зовнішньому дзеркалі заднього виду він може попереджати про автомобілі14, що наближаються ззаду або вже знаходяться у «сліпій» зоні. Ці та багато інших систем допомоги не тільки роблять новий Amarok кращим, але й зручнішим у керуванні. 

 

Це Amarok. Новий пікап від Volkswagen Комерційні автомобілі.

Новий Amarok - повністю нова розробка. Завдяки сучасним технологіям і новому дизайну він поєднує в собі звичну надійність з новим комфортом преміум-сегменту. Його універсальність робить його особливим, і універсальність також можна знайти в численних додаткових можливостях і пакетах комплектації. Це дає вам ще більше можливостей знайти автомобіль вашої мрії.

Більше світла!

У новому Amarok використовуються лише світлодіодні фари. 

Вам доступні такі технології:

 • Світлодіодні фари
 • Світлодіодні протитуманні фари
 • Зовнішнє підсвічування автомобіля
 • Світлодіодне підсвічування багажного боксу

 

Рок-н-рол у дорозі!

Колеса надають кожному автомобілю індивідуальний характер. І тому для нового Amarok також є новий асортимент коліс і шин. Вам подобається могутній зовнішній вигляд? Або елегантний? Від 16-дюймових сталевих дисків до 18-дюймових алюмінієвих коліс.

Сідай, поїхали!

Завдяки більшій відстані між рядами сидінь п'ять дорослих тепер мають значно більше місця. І не лише це: від 6-позиційного сидіння для водія (4-позиційного для переднього пасажира) у базовій моделі Amarok до електричних 10-позиційних сидіння водія - ви завжди матимете зручну посадку. Щодо салону: більше місць зберігання, включаючи додатковий ящик для рукавичок (бордачок), кишені на спинках сидінь і більше місця під задніми сидіннями.

Вносить яскравість у бездоріжжя

Новий Amarok доступний у восьми варіантах фарбування: білий як універсальне фарбування, кольори металік: чорний, синій, сріблястий, сірий і бежевий; спеціальні кольори металік: Deep Red та Mid Blue - ексклюзивний колір Volkswagen Комерційні автомобілі.

Комфортно та важливо: Системи допомоги водію

Новий Amarok - повністю нова розробка. Завдяки сучасним технологіям і новому дизайну він поєднує в собі звичну надійність з новим комфортом преміум-сегменту. Його універсальність робить його особливим, і універсальність також можна знайти в численних додаткових можливостях і пакетах комплектації. Це дає вам ще більше можливостей знайти автомобіль вашої мрії.

Асистенти комфорту

Асистент паркування, передній і задній

Під час паркування він може подавати звукове попередження про виявлені перешкоди спереду та ззаду14 та візуально показувати відстань до перешкод на дисплеї.

Асистент руху у смузі (Lane Assist)

Асистент руху у смузі поєднує різні компоненти та включає попередження про виїзд зі смуги руху, утримання смуги руху та виявлення втоми водія. Може визначати власну смугу руху за допомогою багатофункціональної камери та на швидкості понад 60 км/год запобігати випадковому зміщенню зі смуги за допомогою підкермовування. Одночасно водій може бути попереджений звуковим сигналом і повідомленням на багатофункціональному дисплеї.

Інтелектуальна система обмеження швидкості

Може автоматично дотримуватись обмежень швидкості, наприклад, під час руху через тимчасовий будівельний майданчик, і знову прискорюватись до початково встановленої швидкості після зняття обмеження швидкості14.

Адаптивний круїз-контроль ACC (Adaptive Cruise Control)

Допомагає14 підтримувати потрібну відстань до автомобіля, який рухається попереду, а в заторах чи в умовах міського руху після короткочасної зупинки здатен забезпечити автоматичне рушання. У той час як ACC+ доступний для автоматичних КПП, за допомогою якого автомобіль може повністю загальмувати, механічні КПП мають звичайний ACC. 

Асистент контролю дистанції попереду Front Assist

Асистент екстреного гальмування, який є стандартним для ЄС, завжди поєднується разом із функцією екстреного гальмування в місті, системою ухилення від перешкоди та асистентом повороту. Асистент контролю дистанції попереду може за допомогою датчика виявляти пішоходів, велосипедистів і транспортні засоби в напрямку руху та попереджати водія про виявлені небезпечні ситуації14. У разі відсутності вчасної реакції з боку водія можливе автоматичне екстрене гальмування, а в критичних ситуаціях підтримується здійснення маневру об'їзду. Ця система допомоги може розпізнавати потенційні зіткнення та реагувати, самостійно активуючи гальма, щоб завчасно уповільнити або зупинити автомобіль і таким чином запобігти зіткненню. Під час повороту з увімкненим покажчиком повороту асистент повороту контролює перетин лівої смуги та може зупинити автомобіль у критичних ситуаціях.

Системи допомоги водію

Система керування дальнім світлом (Light Assist)

Дорожній рух попереду та зустрічний транспорт постійно аналізуються камерою на лобовому склі14

Електронна система підтримання курсової стійкості

Антиблокувальна система може, наприклад, у разі гальмування запобігти блокуванню коліс і таким чином зберегти керованість.14 Електронна система підтримання курсової стійкості може запобігти недостатньому або надмірному повороту керма шляхом цілеспрямованого гальмування окремими колесами.14

Система розпізнавання втоми

Може розпізнати втрату концентрації водія та попередити його протягом п'яти секунд за допомогою звукового сигналу та візуальної рекомендації на панелі приладів зробити перерву14. Якщо протягом наступних 15 хвилин водій не робить перерву, попередження повторюється ще раз.

Система контролю тиску в шинах

Може інформувати водія перед поїздкою та під час руху про фактичний тиск повітря в шинах і попередити про його зниження. Кожне колесо оснащене бездротовими датчиками, які передають інформацію про тиск і температуру.

Детальніше про Amarok

Amarok - модельний ряд

Новий Amarok презентує себе  потужними контурами в повністю оновленому дизайні від Volkswagen Комерційні автомобілі: його форми більш вражаючі, його контури підкреслюють безсумнівний позашляховий характер. Крім цього, він має ще багато інших новинок.

 

 

Amarok - технічні характеристики

Новий Amarok - красень за багатьма характеристиками. Навіть якщо йдеться про цифри, розміри та потужність.

До технічних характеристик

Amarok

Новий Amarok: навіть у базовій комплектації - це позашляховик найвищої якості Volkswagen Комерційні автомобілі, оснащений багатьма новими технологіями та підвищеним комфортом водіння порівняно з попередником. Наприклад, його подушки безпеки та нові системи допомоги пропонують комфорт найсучаснішого рівня.

Стандартна комплектація:

 • Світлодіодні фари
 • Камера заднього виду
 • Дзеркала зовнішні із електрорегулюванням та автоскладанням
 • Асистент паркування задній (датчики паркування)
 • Інформаційно-розважальна система з діагоналлю 25,65 см (10,1″), включаючи сенсорний дисплей
 • Електромеханічний підсилювач рульового керування
 • Електронна система підтримання курсової стійкості
 • Подушки безпеки водія / переднього пасажира / центральна подушка безпеки між передніми сидіннями, бічні подушки безпеки та шторки безпеки

Amarok Life

Новий Amarok Life - надійний супутник для всіх, хто цінує комфорт, не відмовляючись від властивостей позашляховика. 

Додатково до базового Amarok додається:

 • Легкосплавні диски 17″
 • Передній бампер, дзеркала та ручки дверей в колір кузова
 • Світлодіодні протитуманні фари
 • Асистент паркування передній та задній (датчики паркування)
 • Зовнішні дзеркала із електрорегулюванням, підігрівом, автоскладанням та підсвіткою 
 • Багатофункціональне кермо зі шкіряною оббивкою
 • Допомога під час паркування - передня зона
 • Буксирні петлі спереду, 2 шт

Це бездоріжжя

Завдяки чому новий Amarok вважається справжнім чистокровним позашляховиком? Він пропонує найновіші технології та більший комфорт водіння, ніж його попередник, а за рахунок найсучасніших подушок безпеки й систем допомоги водієві водіння стало ще комфортнішим. Взяти хоча б варіанти кузова, ходової частини, двигуна чи коробки перемикання передач: усе в автомобілі - від змінених розмірів до значно більшої глибини подоланого броду - все покращено для руху бездоріжжям.

Нові емоції на бездоріжжі:

Довга колісна база
 

Довжина нового Amarok становить 5.350 мм і є на 96 мм більшою, ніж у попередника. Колісна база - 3.270 мм - стала довшою на 173 мм, забезпечивши розширення простору в подвійній кабіні. Але оскільки колісна база зросла більше, ніж загальна довжина, це призвело до зменшення звисів кузова. А це забезпечує більший кут подоланого підйому й кращу прохідність бездоріжжям. 

4х4 не 16, а постійний привод чи привод, що підключається

Новий Amarok знає, як правильно реагувати майже в будь-якій дорожній ситуації. Доступні повний привод, що підключається, і постійний повний привод. За створення необхідної потужності відповідають два дизельні двигуни робочим об'ємом 2,0 літри. 

Більше режимів їзди, більше комфорту водіння

Пропонуються нові й різноманітні попередньо налаштовані режими їзди: кожен по-своєму допомагає водіям у специфічних ситуаціях на бездоріжжі. Безліч систем допомоги водієві на борту Amarok, що забезпечують підвищений комфорт водіння.

Глибина подоланого броду 800 мм

На цілих 300 мм більше, ніж у попередній моделі: завдяки глибині подоланого броду 800 мм поціновувачі тепер можуть ще глибше зануритись у світ бездоріжжя.

Універсальний робітник: новий Amarok

Надійність і універсальність майже в будь-якій сфері діяльності? - Закладено в генах нового Amarok. І він охоче це демонструє штампованим написом AMAROK майже по всій ширині заднього борту. Завдяки безлічі нових функцій він став ще більш придатним до роботи в умовах великих навантажень. За рахунок цього він є універсальним і надійним комерційним автомобілем.

 • Вантажна платформа має світлодіодне освітлення, такелажні петлі та розетку 12 В.
 • Тягово-зчіпний пристрій для буксирування причепів масою до 3,5 т тепер підтримують усі моделі з АКПП.
 • На вантажній платформі між колісними арками достатньо простору для розміщення європіддона в поперечному положенні. Тут піддон можна закріпити за допомогою вбудованих петель.

Дизайн інтер’єру й комфорт

Міцний і впевнений ззовні, функціональний і високоякісний всередині: новий Amarok вражає своїм вишуканим комфортом, помітним преміальним характером та інтелектуальними системами допомоги водієві.

 • Digitales Cockpit із цифровою комбінацією приладів діагоналлю 20,32 см (8 дюймів)
 • Місця для 3 дорослих у подвійній кабіні
 • Фонова підсвітка (починаючи із версії Life для автомобілів модельного року 2024)
 • Електромеханічний підсилювач керма
 • Багатофункціональне кермо в стандартній комплектації
 • Електромеханічне стоянкове гальмо
 • Камера заднього виду
 • Бокові подушки безпеки, подушки безпеки колін, центральна подушка безпеки в стандартній комплектації

 

Преміальне оснащення

Преміальність - це спосіб життя.  Завдяки преміальному оснащенню ви можете насолоджуватися першокласним комфортом, інтелектуальною інформаційно-командною системою та найновішими системами допомоги водію.

 • Фонова підсвітка  (починаючи із версії Life для автомобілів модельного року 2024)
 • Шкіряні сидіння
 • Переднє сидіння водія з електроприводом регулювання в 10 напрямках
 • Інтелектуальний обмежувач швидкості (Intelligent Speed Assist) у поєднанні з адаптивним круїз-контролем ACC та системою розпізнавання дорожніх знаків
 • 10-ступенева АКПП з електронним керуванням 

Системи допомоги водію й мобільні онлайн-сервіси

Новий Amarok поставляється з багатьма системами допомоги водію: 

 • Інтелектуальний обмежувач швидкості
 • Асистент зміни смуги руху Side Assist (також для руху з причепом)
 • Система розпізнавання дорожніх знаків
 • Асистент руху по смузі Lane Assist
 • Система попередження вторинних зіткнень
 • Система керування дальнім світлом Light Assist
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen