Системи допомоги водієві

Продуманість і завбачливість

На будівельних майданчиках із незадовільною оглядовістю, на вузьких лісових дорогах, тісних вуличках житлових кварталів або під сильними поривами вітру на автомагістралях - у будь-якій складній ситуації вас підтримують численні інноваційні системи допомоги водієві та системи безпеки, якими обладнано бортовий вантажний автомобіль Crafter. За їхньою допомогою ви швидко та насамперед спокійно дістанетеся до пункту призначення.

Адаптивний круїз-контроль (ACC)1 та асистент контролю дистанції попереду Front Assist1 2

Автоматично регулює швидкість відповідно до швидкості автомобіля, що рухається попереду й утримує дистанцію, встановлену водієм. Асистент контролю дистанції попереду (Front Assist) з автоматичною системою аварійного гальмування в умовах міста, що входить до його складу, допомагає в критичних ситуаціях скоротити гальмівний шлях.

Асистент утримання смуги руху (Lane Assist)1

У разі випадкового покидання смуги руху спрямовує автомобіль назад на смугу й попереджає водія за допомогою звукового сигналу та повідомлення на багатофункціональному дисплеї.

Система керування дальнім світлом Light Assist

Автоматично зменшує яскравість фар дальнього світла в разі виявлення транспортного засобу, що рухається назустріч або попереду, щоб не засліпити водія. Якщо функцію було активовано, дальнє світло вмикається автоматично на швидкості понад 60 км/год і після настання темряви.

Пакет «Освітлення та огляд» (не показано)

Задля покращення огляду до складу пакета входить функція автоматичного керування ближнім світлом, система керування дальнім світлом, що автоматично перемикається в режим ближнього світла, та датчик дощу, який активує склоочисники. Допоміжне освітлення з функцією «Coming Home/Leaving Home» забезпечує яскраве освітлення ділянки довкола автомобіля задля додаткової зручності та безпеки.

Круїз-контроль

На швидкості від 30 км/год підтримує бажану швидкість руху (на підйомах або на спусках можливі відхилення).

Система контролю тиску в шинах1

Відображає поточний тиск у кожній шині та попереджає про відхилення від номінального значення. 

Система розпізнавання втоми1

Розпізнавши поведінку водія, що вказує на втому, за допомогою візуальних і звукових сигналів система рекомендує зробити перерву.

Система розпізнавання дорожніх знаків

Розпізнає дорожні знаки під час руху та інформує водія про поточну ситуацію на дорозі.

Протитуманні фари з функцією освітлення поворотів

Забезпечують оптимальну оглядовість у погану погоду. У поворотах розташована з внутрішнього боку фара освітлює узбіччя дороги.

Асистент руху на спуску3 4

Знижуючи за потреби частоту обертання двигуна, забезпечує контрольований і безпечний рух схилом.

Електромеханічне рульове керування

Рульове керування з коефіцієнтом підсилення, що залежить від швидкості руху, та функцією активного повернення у вихідне положення, забезпечує покращене відчуття автомобіля і підвищений рівень безпеки та дозволяє керувати комерційними автомобілями з небаченою досі точністю.

1 У межах системних можливостей.
2 До 30 км/год.
3 Доступно тільки в поєднанні з навігаційною системою «Discover Media».
4 Доступно тільки в поєднанні із системою повного привода 4MOTION.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Crafter
Бартова вантажівка

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen