Меню
Закрити меню
Закрити

Crafter
Бартова вантажівка

Багато місця для матеріалів. А також для цілої бригади.

Бортовий вантажний автомобіль Crafter створений для дійсно важкої роботи. Адже він бере на себе так же багато, як і ті, хто на ньому їздить. Навіть якщо він не може виконати за вас всю роботу, він зможе значно полегшити її завдяки численним функціям, якими він обладнаний.

Створіть свій власний бортовий вантажний автомобіль Crafter

Технологія привода

Може мати до 8 передач. З усіма видами приводів

Crafter - єдиний автомобіль у своєму класі з 6 варіантами комбінацій двигуна та коробки передач. Версії з переднім, заднім або повним приводом 4MOTION можуть на вибір оснащуватися 6- або 8-ступеневими автоматичними коробками передач. Потужне серце - спеціально розроблені двигуни TDI - розраховані на екстремальні умови, в яких працюють комерційні автомобілі.

Найкраще робоче місце водія

Місце водія, офіс та кімната для відпочинку

Ви проводите за кермом більшу частину робочого дня? Тоді ваш автомобіль - це не лише засіб пересування. Це місце для роботи з документами, узгодження термінів та заряджання мобільного телефону. Або для обідньої перерви. Завдяки численним відсікам для речей та роз'ємам, доступному в якості опції сидінню з підвіскою ergoComfort та (за бажанням) багатофункціональному рульовому колесу з обігрівом бортовий автомобіль Crafter якнайкраще підготовлени

Придатність для використання в умовах міста

Ще спокійніше керування

На будівельних майданчиках із незадовільною оглядовістю, на вузьких лісових дорогах, тісних вуличках житлових кварталів або під сильними поривами вітру на автомагістралях - у будь-якій складній ситуації вас підтримують численні інноваційні системи допомоги водієві та системи безпеки, якими обладнано бортовий вантажний автомобіль Crafter. За їх допомогою ви швидко та насамперед спокійно дістанетесь до пункту призначення.

 

Найбільша економічна вигідність

Якість окупається

Висока якість протягом довгострокового періоду - низькі витрати на обслуговування. Це повною мірою стосується бортового вантажного автомобіля Crafter. Він стане чудовим придбанням для вашої компанії завдяки міцній переробленій конструкції, ефективному двигуну та низькому спротиву повітрю. Від інвестування до повторної купівлі.

Найкращі засоби захисту та кріплення вантажів

Всі речі на своєму місті

Ситуації, коли ящики з інструментами ковзають туди-сюди, дошки падають і все це грюкає, коли автомобіль пересувається по вантажній платформі, є більш ніж неприємними. Коштовні матеріали може бути пошкоджено, а водій буде весь час відволікатися. Щоб ви могли доставити вантаж у пункт призначення в непошкодженому стані та без ускладнень, бортовий автомобіль Crafter пропонує вам найкращі засоби захисту та кріплення вантажів у своєму класі: 10 доступних у якості опції кілець кріплення та велику кількість різноманітних кріпильних напрямних.

Індивідуальні надбудови

Ідеально підготовлений до всіх викликів

Для ефективного виконання замовлень потрібне належне обладнання. До нього належить і автомобіль, оптимально пристосований до ваших вимог. За індивідуальним замовленням ви можете отримати такі варіанти комплектацій автомобіля: Від рефрижераторів і автомобілів швидкої допомоги до автомобілів, адаптованих для осіб з обмеженими можливостями. З нашими автомобілями можливо все!

Дізнатися більше

Найкращий зв'язок

Завжди в курсі подій. Не нудьгувати ні секунди.

Зазвичай впродовж робочого дня ви багато часу проводите на вулиці. Ви їздите, виконуючи замовлення, час від часу заїжджаючи на склад, потім поспішаєте до магазину будматеріалів за запасною частиною. Тому для вас особливо важливо незважаючи ні на що залишатися в курсі всіх подій. Завдяки онлайн-сервісам Car-Net у бортовому автомобілі Crafter ви майже всюди матимете доступ до останніх новин та відмінних розваг. 

Продуманий до деталей

Бортовий вантажний автомобіль Crafter забезпечить мобільність бригади, матеріалів та обладнання. Він пропонує безліч можливостей для транспортування.

Усі опції

Завантаження

Назад до огляду

Завантаження

Бортовий вантажний автомобіль Crafter забезпечить мобільність бригади, матеріалів та обладнання. Він пропонує безліч можливостей для транспортування.

Екстер’єр

Назад до огляду

Екстер’єр

Світлодіодні фари (опція) з денними ходовими вогнями, ближнім і дальнім світлом забезпечують економне освітлення полотна дороги.

Інтер’єр

Назад до огляду

Інтер’єр

Ретельно продумані можливості для зберігання та численні додаткові елементи оснащення дозволяють перетворити простору кабіну на зручне робоче місце.

Функція

Назад до огляду

Функція

У Crafter Бортова вантажівка з бортовою платформою ви можете не лише проводити весь день у поїздках, але й бути в курсі всіх подій, маючи можливість гарно розважитися.

Системи допомоги водієві

Назад до огляду

Системи допомоги водієві

Інноваційні системи допомоги водієві та інтелектуальні системи безпеки завбачливо справляються з небезпечними ситуаціями.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen