Захист та надійність кріплення вантажів

Ідеально входить, міцно утримується, з місця не зсувається

Бортовий вантажний автомобіль Crafter має багато місця для матеріалів, інструментів, фасованого вантажу та інших предметів, потрібних вам щодня. Водночас він пропонує безліч розумних рішень з кріплення всіх цих речей. Завдяки ним вантаж буде доставлений до пункту призначення в непошкодженому стані та без ускладнень. Доступні такі рішення:

  • Кільця кріплення
  • Ящик для зберігання речей на вантажній платформі (1)
  • Ящики для інструментів (див. рис. вище)

Кільця кріплення

Для кріплення вантажів у підлозі передбачено до 10 кілець кріплення, які складаються урівень із поверхнею вантажної платформи.

Ящик для зберігання речей на вантажній платформі (1)

Алюмінієвий ящик для зберігання речей має внутрішній об'єм 640 л і розрахований на загальну вагу вантажу 240 кг. Підйом та фіксація кришки здійснюються автоматично за допомогою газонаповненого амортизатора.

 

Ящики для інструментів

З кожного боку автомобіля під вантажною платформою можуть бути закріплені до 5 ящиків для інструментів, що замикаються. Їх внутрішній об'єм становить 71,5 л, а вантажопідйомність - 40 кг.

(1) Може спричинити затримку поставки.

 

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Crafter
Бартова вантажівка

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen