Меню
Закрити меню
Закрити

Легенда, сучасне втілення.

Чи можна вдосконалити досконале? Спробувати завжди можна: у цьому поколінні Multivan традиційні сильні сторони моделі доповнюються новими можливостями. Незмінна безкомпромісна багатофункціональність поєднується з інноваційним помічником, який оснащено найсучаснішою мультимедійною системою Infotainment, системами допомоги водію та системами безпеки. Надійний та просторий Multivan 6.1: універсальний автомобіль для всіх, чиє життя повʼязано з подорожами.

Варіанти комплектації

Інтер'єр 6.1

Майбутнє у фокусі: Поряд з новою, доступною в якості опції цифровою панеллю приладів Digital Cockpit діагоналлю 26 см (10,25 дюйма) салон Multivan 6.1 прикрашає модульна інформаційно-командна система Infotainment останнього покоління з сенсорним дисплеєм 23 см (9,2 дюйма) у центральній консолі, яка використовує найсучасніші розробки звичних технологій звʼязку. Крім того, збільшена висота розташування сидінь і доступна в якості опції поперекова підтримка з можливістю регулювання в 4 напрямках забезпечують винятковий комфорт, а численні відсіки для речей – домогають тримати простір під контролем.

Діджиталізація 6.1

Ваш новий вимір керування Digital Cockpit

Панель приладів майбутнього: за бажанням у комплектації Comfortline можна замінити класичні засоби індикації на великий дисплей діагоналлю 26 см (10,25 дюйма) із великою роздільною здатністю та підсвіткою, а у комплектації Highline він входить у серійну комплектацію. Інноваційне виконання панелі приладів надає водієві доступ до різноманітної інформації, яка не обмежується лише даними про швидкість і рівень пального в баку.

Керування системою Infotainment Система навігації Discover Pro

Не має значення, чи бажаєте ви здійснити виклик під час руху, отримати актуальні дані про ситуацію на дорогах або просто розважитися – доступна в якості опції система навігації Discover Pro з інтуїтивно зрозумілим керуванням, наприклад з використанням жестів, дозволить вам отримати доступ до безлічі корисних функцій, які задовольнять усі ваші бажання. Так ви зможете досягти пункту призначення і чудово розважатися в дорозі.

Опції комфорту 6.1

Влаштовуйтесь зручніше у Multivan 6.1: Неймовірна базова комплектація, яка була суттєво розширена, разом з доступними в якості опції функціями комфорту сприяють значному спрощенню керування автомобілем. Ви насолоджуєтеся кожен день за кермом свого авто.

Електромеханічне рульове керування

З легкістю до цілі!

Електромеханічне рульове керування в Multivan 6.1 активно допомагає водієві залежно від ситуації майже в усіх дорожніх умовах. До того ж нова концепція сервоприводу рульового механізму уможливлює використання в Multivan 6.1 найсучасніших систем допомоги водієві.

Сидіння

Підвищена комфортність сидінь

Надзвичайно зручні сидіння в базовій комплектації Multivan 6.1 вже, доступна в якості опції поперекова підтримка з електроприводом регулювання в 4 напрямках.

Унікальна функція: встановлені в автомобілі сидіння можна обертати й розкладати одним рухом руки.

Комплект для підключення мобільного телефону Comfort

Завжди на звʼязку

Комплект для підключення мобільного телефону Comfort, що доступний у якості опції, полегшує спілкування та, залежно від моделі, забезпечує бездротове заряджання смартфону. Вільні руки та насолода керуванням кожного дня.

Подорожі 6.1

Технологія, використана в Multivan 6.1, дозволяє поєднати високу потужність і тягову здатність з високою економічністю. Ідеальний вибір, якщо ви багато подорожуєте і водночас бажаєте не втрачати динаміку руху.

Двигуни

Потужність та надійне зчеплення з дорогою.

Multivan 6.1 доступний з різними комбінаціями двигунів і коробок передач. Доступна в якості опції коробка передач DSG, технологія якої дозволяє змінювати передачі без переривання потоку потужності, забезпечить дуже комфортний та економічний рух. Завдяки доступному в якості опції повному приводові 4MOTION Multivan 6.1 залишається і надалі найбільш всюдихідним автомобілем свого класу.

Допоміжні системи водія 6.1

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Адаптивний круїз-контроль автоматично регулює попередньо задану швидкість відповідно до швидкості автомобіля, що рухається попереду й утримує дистанцію, установлену водієм.

У відеоролику робота допоміжної системи показана на прикладі моделі Crafter.

Асистент підтримання стійкості в разі бічного вітру

Хай вітер дме, як заманеться: асистент стабілізації при боковому вітрі є допоміжною функцією системи підтримання курсової стійкості (ESP) та допомагає водієві утримувати автомобіль при сильному поривчастому бічному вітрі шляхом автоматичного застосування гальм.

У відеоролику робота допоміжної системи показана на прикладі моделі Crafter.

Автопілот для паркування Park Assist

Автопілот при паркуванні "Park Assist" допомагає водієві припаркувати автомобіль, беручи на себе керування рульовим колесом.

У відеоролику робота допоміжної системи показана на прикладі моделі Crafter.

Захист бічних сторін

У Multivan 6.1 ви захищені з усіх сторін: Система захисту бічних сторін контролює зони із різних сторін автомобіля та в межах системних можливостей надає візуальне й звукове попередження про критичне наближення до перешкоди (предмету або людини).

У відеоролику робота допоміжної системи показана на прикладі моделі Crafter.

Асистент виїзду з місця паркування

Асистент виїзду з місця паркування надає попередження про рух позаду автомобіля під час виїзду з місця паркування та маневрування. Він допомагає зменшити кількість аварій у критичних ситуаціях завдяки автоматичній функції екстреного гальмування.

У відеоролику робота допоміжної системи показана на прикладі моделі Crafter.

Система керування дальнім світлом Light Assist

Система керування дальнім світлом автоматично зменшує яскравість фар дальнього світла в разі виявлення транспортного засобу, що рухається назустріч або в попутному напрямку, щоб не засліпити водія. Якщо функцію було активовано, дальнє світло вмикається автоматично на швидкості понад 60 км/год і після настання темряви.

На зображенні робота допоміжної системи показана на прикладі моделі Crafter.

Підписка на новини 6.1

Підпишіться на розсилку новин Volkswagen зараз і отримуйте ще більше цікавих фактів та інформації про Multivan 6.1.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen