Меню
Закрити меню
Закрити

21.8.2019 Історія однієї подорожі із Volkswagen Amarok

Мандрівка на VW Amarok це поєднання буревію шалених емоцій мандрівників та потужного авто, яке власне дарує такі емоції, підкорюючи стихії.

Нещодавно Volkswagen Amarok повернувся з Одеси, де разом із компанією мандрівників, він підкорював бездоріжжя, морський пісок та норовливу природу.

Amarok - ідеальний супутник для мандрівок, який, здається, знає усі потаємні тропи та наші потаємні бажання побачити та відчути більше. Мандрівка Одесою на Amarok - про збалансоване поєднання часу зйомок та буревію шалених емоцій мандрівників, що їхали на ньому, підкорюючи стихії.

Позашляхові асистенти та потужний двигун 2.0 TDi, якими оснащено Amarok Rancho, допомогли ентузіастам побувати у піску та морській воді, у підніжжя гір та на височині, звідки відкривався неймовірний краєвид на Одесу та на майбутні шляхи, які з легкістю можна підкорити на такому авто.

Це більше ніж авто, про яке можна говорити неймовірно довго, але краще - побачити. Насолоджуйтесь!

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen