Меню
Закрити меню
Закрити

7.3.2019 VW Crafter став улюбленцем відвідувачів виставки «АгроВесна 2019»

З 19 по 21 лютого 2019 року Volkswagen Комерційні автомобілі взяла участь у виставці «АгроВесна2019».

З 19 по 21 лютого 2019 року Volkswagen Комерційні автомобілі взяли участь у виставці «АгроВесна2019».

 

Масштабна подія, де були представлені 570 компаній, пов'язаних із сільським господарством, з 23 країн світу. Серед кількох десятків тисяч гостей виставки особлива увага була прикута до автомобілів виставкової зони Volkswagen Комерційні автомібілі, де було представлено два автомобілі VW Crafter: у довгій та середній базі. 

Дана модель в Україні є однією з найпопулярніших в сегменті комерційних автомобілів. Не дивно, що кращий міжнародний фургон користувався на виставці особливою популярністю. Особливу увагу до моделі виявляли власники бізнесу, фермери, працівники логістичних компаній. Усі - від дрібного фермера до представників великих агрохолдингів цікавились Volkswagen Комерційні автомобілі, адже саме для таких людей в роботі важливо мати потужний, місткий та надійний автомобіль. Інколи, щоби сісти в салон автомобіля, оцінити комфорт сидінь, витончений і продуманий до деталей дизайн, інноваційну системи безпеки відвідувачам доводилось зачекати - більшість людей хотіли «познайомитись особисто».

Представники компанії Volkswagen Комерційні автомобілі надавали усім бажаючим детальні консультації, і було помітно, що озвучена інформація ще більше зацікавлювала гостей виставки. Окрім знайомства з VW Crafter гості заходу охоче брали участь у лотереї, в якій розігрувались оригінальні аксесуари для автомобілів.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen