Варіанти підлоги

Все на своїх місцях

Як забезпечити надійне утримання матеріалів та вантажу на місці і зробити так, щоб ніхто з бригади не посковзнувся у вантажному відсіку? Завдяки правильно підібраним варіантам підлоги полегшується встановлення систем шаф. Також це запобігає нещасним випадкам.

Універсальна підлога для встановлення додаткового оснащення (ілюстрація відсутня)

Універсальна підлога створює ідеальні передумови для дооснащення системами шаф від різних виробників1. Спеціальні адаптери у заглибинах у поверхні підлоги забезпечують гнучкі можливості для встановлення та знімання шаф без клею чи свердління отворів. Після знімання на підлозі залишаються лише мінімальні сліди.

 

Нековзке гумове покриття підлоги, що миється

Гумове покриття підлоги підвищує безпеку завдяки нековзкій поверхні, що сягає аж до порога вантажного відсіку, та підсвічуваній підніжці.

 

Für den korrekten und sicheren Einbau der Schranksysteme, die am Universalboden befestigt werden, sorgt der jeweilige Aufbauhersteller.

Закрити
Меню
Закрити меню
Закрити

Transporter 6.1
Kasten

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen