Меню
Закрити меню
Закрити

Transporter 6.1
Kasten

Перевезе все необхідне

Понад 70 років автомобіль є кращим у сфері перевезень. Сучасний фургон Transporter 6.1 став ще функціональнішим, ніж будь-коли. Значна висота вантажного відсіку, достатній простір та сучасні системи допомоги водію дають змогу вам і вашій бригаді разом з матеріалами щодня безпечно діставатися до місця виконання робіт.

Створіть власний Transporter 6.1 Kasten

Варіанти комплектацій

Особливо вражає

Легендарний

Його назва залишається символом модельного ряду

Модель Transporter різних поколінь представлена на ринку вже понад 70 років і використовується у бізнесі, службах доставки та як автомобіль технічного обслуговування. Transporter задає стандарти для цілого класу транспортних засобів, названого на його честь. Адже найважливішим для цього автомобіля завжди було і залишається одне - виконувати ваші завдання найкращим чином.

Оптимальне використання простору

Достатньо простору, щоб ви могли взяти із собою все необхідне

Багато вантажу. Багато поїздок. Багато зупинок. Transporter 6.1 Kasten підтримає вас в усьому протягом робочого дня: завдяки особливо низькому порогу та значній висоті вантажного відсіку і доступності багатьох різних варіантів.

  • Буксирування причепів масою до 2,5 т 

  • Корисне навантаження до 1,4 т

  • Можливість розміщення до трьох піддонів

  • Висота вантажного відсіку до 1940 мм

  • Два варіанти довжини колісної бази й висоти даху

Продумані рішення для розміщення вантажу

Вантажний відсік, повний ідей

Тому, хто перевозить багато вантажів, нерідко доводиться щось вигадувати. Тому ми теж розробили кілька рішень. Вони допоможуть вам без зайвих витрат доставити до пункту призначення особливо габаритні, широкі або цінні вантажі.

  • Зсувні двері

  • Функція розміщення довгих предметів під сидінням

  • Замикання вантажного відсіку

  • Кільця для кріплення вантажу

Ергономічне робоче місце водія

Запорука спокою у напружені дні

Щодня ви піклуєтеся про ефективну доставку великої кількості матеріалів та всієї вашої бригади з пункту А до пункту Б. Transporter 6.1, у свою чергу, піклується про те, щоб ви теж добре почувалися. Ергономічне робоче місце водія, кермо із безступінчастим регулюванням та сидіння водія, комфортна оббвика, і передня панель з новим дизайном забезпечать максимальний рівень комфорту в поїздках. А завдяки чудовій круговій оглядовості навіть у сповнених метушні міських кварталах чи на будівельних майданчиках вам буде легше стежити за оточенням. Припаркований автомобіль легко перетворюється на пересувний офіс.

Продуманий до найдрібніших деталей

Всі особливості

Привод

Назад до огляду

Antrieb

Інколи проводите в дорозі цілий робочий день? Доступні комбінації двигунів і коробок передач та пропонований як опція повний привод 4MOTION потурбуються про ваші приємні відчуття за кермом.

Екстер'єр

Назад до огляду

Екстер’єр

Дійсно неабиякий потенціал Transporter 6.1 помітний з першого погляду. Але справа не тільки в цьому: завдяки численним функціональним деталям він має дійсно привабливий вигляд.

Інтер'єр

Назад до огляду

Інтер’єр

Багато місця для матеріалів. Ще більше простору для відпочинку. Transporter 6.1 зробить максимально приємними навіть напружені робочі дні.

Функціональність

Назад до огляду

Функціональність

Інтелектуальний підхід до виконання завдань: завдяки We Connect ви завжди будете мати доступ до всієї необхідної інформації — як службової, так і особистої.

Системи допомоги водієві

Назад до огляду

Системи допомоги водієві

Той, хто багато подорожує, повинен справлятися з численними примхами погоди і ситуаціями на дорозі. Добре, що у Transporter 6.1 ви не будете залишені напризволяще.

Надихайтесь особливостями Transporter 6.1

Почати відео

Підписка на новини 6.1

Підпишіться на розсилку новин Volkswagen зараз і отримуйте ще більше цікавих фактів та інформації про Transporter 6.1.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen