Меню
Закрити меню
Закрити

Transporter 6.1
Kombi

Викладається на повну

Починаючи з 1950 року Transporter Kombi пропонує можливість простого переобладнання для перевезення пасажирів або вантажів завдяки рядам сидінь, що легко знімаються. Салон із гнучкими можливостями використання та численні варіанти сидінь дозволяють знайти рішення практично в будь-якій ситуації. 

Створіть власний Transporter 6.1 Kombi

Варіанти комплектацій

Підкреслена ефектність

Особлива гнучкість

Різносторонній як і кожен ваш день

Більше поїздок. Підвищене навантаження. Більше завдань. Transporter Kombi має для цього всі необхідні якості. Всі сидіння в салоні однаково комфортні завдяки достатньому простору над головою. Крім того, завдяки можливості швидкого знімання багатомісних та окремих сидінь цей автомобіль можна використовувати і для перевезення об'ємних вантажів.

  • Можливість перевезення до 9 осіб

  • Численні варіанти конфігурації салону

  • Функція "Easy Entry" з обох боків завдяки двом зсувним дверям

  • Зручні спинки всіх сидінь, що повністю складаються

  • Стійка до зношення оббивка сидінь

Стійкі до зношення матеріали салону

Налаштований на найважчі види робіт

Той, хто займається дійсно складними видами робіт, повинен бути стійким до пилу, бруду та фарби. Тому салон Transporter Kombi здатен витримувати подібні речі: це стало можливим завдяки нечутливій до забруднень тканинній оббивці сидінь. А передня панель, обшивка дверей, бокових панелей забарвлені у темно-сірий колір Anthrazit.

Найсучасніші системи допомоги водію

Спокій у подорожах

На будівельних майданчиках з поганою оглядовістю, на вузьких вуличках житлових кварталів чи при поривах вітру на автомагістралі: у Transporter 6.1 Kombi підтримку вам у разі виникнення труднощів надають численні інноваційні системи допомоги водію та системи безпеки. Завдяки цьому ви безпечно і передусім спокійно прибудете до кінцевого пункту поїздки.

Зсувні двері

Швидка посадка і висадка пасажирів

Зсувні двері завдяки значній фактичній ширині пройми 1017 мм полегшують посадку.

Гнучка конфігурація сидінь

Перетворення з 9-місного мікроавтобуса на автомобіль служби доставки за кілька хвилин

Чи часто вам доводиться возити на будівельний майданчик бригаду в повному складі? Чи ще частіше ви перевозите великі партії матеріалів? З короткою чи довгою колісною базою, у варіанті від 4 до 9 сидінь, із функцією Easy Entry чи без неї - ваш Transporter 6.1 Kombi здатен оптимально пристосовуватися до всіх вимог. Тут показані безліч варіантів конфігурації салону.  

Усі варіанти

Кільця для кріплення вантажів

Добре, що усе на своїх місцях

Transporter 6.1 Kombi має вдосталь місця для вашої бригади, матеріалів чи інструментів, і він оснащений додатковими кільцями кріплення для належної фіксації всього необхідного. Максимальне навантаження на кільця становить 250 даН.

Надихайтесь особливостями Transporter 6.1

Почати відео
Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen