Меню
Закрити меню
Закрити

Це Amarok. Новий пікап від Volkswagen Комерційні автомобілі Технічні дані

Це Amarok. Новий пікап від Volkswagen Комерційні автомобілі Технічні дані

Новий Amarok привертає увагу багатьох. Навіть коли мова йде про цифри, розміри та технічні характеристики.

Він став більшим

Багато вже було сказано про ексклюзивний дизайн від Volkswagen Комерційні автомобілі, але, крім виразних форм і широкої плечової лінії, змінилося також багато інших деталей. Наприклад, довжина. Вона збільшилася на 96 мм до 5.350 мм. Висота збільшилася на 54 мм до 1.884 мм, колісна база зросла на цілих 173 мм до 3.270 мм. А ширина? Зі складеними зовнішніми дзеркалами вона становить 1.910 мм, з розкладеними - 2.208 мм.

Технічні характеристики

Довжина автомобіля, мм 5.350
Ширина автомобіля зі складеними / розкладеними дзеркалами, мм 1.910 / 2.208
Висота автомобіля, мм 1.884
Колісна база, мм 3.270
Макс. маса причепа, кг 3.500
Розміри вантажного відсіку (Д × Ш × В) 1.651 x 1.584 (1.227 між колісними арками) x 525
Діаметр розвороту, м 12,93

Більше місця для європіддонів, більше статичного навантаження на дах

Готовий до завантаження: новий Amarok має достатньо місця на вантажній платформі між колісними арками для розміщення європіддону в поперечному положенні. Тут піддон можна закріпити за допомогою вбудованих петель. Яке тягове зусилля в кілограмах витримують петлі, спитаєте ви? 400 кг! І якщо ми вже заговорили про кілограми: ще один новий показник - навантаження на дах - 85 кг динамічне й 350 кг статичне. Чудова основа для встановлення намету - уперше в історії. У вас ще немає намету? Тоді саме час відвідати наш магазин аксесуарів.

Маса причепа й безпека транспортування

Автоматична коробка перемикання передач тепер може витримувати навантаження під час буксирування аж до 3,5 т. Такелажні петлі на вантажній платформі, задній борт якої тепер інтегровано в систему центрального замка1, витримують навантаження до 400 кг. 

Детальніше про Amarok

Amarok - Основні характеристики

Повністю оновлений, він визначає преміум-сегмент Volkswagen Комерційні автомобілі завдяки сучасним технологіям та новому дизайну.

Основні характеристики

Amarok - модельний ряд

Новий Amarok презентує себе  потужними контурами в повністю оновленому дизайні від Volkswagen Комерційні автомобілі: його форми більш вражаючі, його контури підкреслюють безсумнівний позашляховий характер. Крім цього, він має ще багато інших новинок.

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen